Zestaw kolorowych skarpetek bawełnianych - SUSHI / 3PAK
- Skarpetki z owocami morza to hołd w stronę kuchni rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Na widok naszego menu zgłodnieje każdy smakosz sushi, któremu nie obce są takie nazwy jak Maki-zushi czy California Roll.
Kolorowe skarpetki bawełniane
Produkt polski, marki COMODO.
Modne i wygodne skarpetki przeznaczone do codziennego użytku w ciepłe dni. Skarpety z serii Comodo Casual to nie tylko element ubioru, ale niebanalny i ciekawy sposób na wyrażenie samego siebie.
Niespotykane wzory przyciągają uwagę, będąc ciekawym dodatkiem garderoby. Mogą być również przyjemnym prezentem dla bliskiej osoby.
Skarpety wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, a domieszka poliamidu i elastanu zapewnia wyższą trwałość i komfort użytkowania.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
POLSKO-WŁOSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO "MONDO-CALZA" SP. Z O.OWięcej
ProducentPOLSKO-WŁOSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO "MONDO-CALZA" SP. Z O.OAdres:
Tamka 16 .Kod pocztowy: 91-403Miasto: ŁódźKraj: PolskaNumer telefonu: .Adres email: office@technicalsocks.eu
Podmiot odpowiedzialnyPOLSKO-WŁOSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO "MONDO-CALZA" SP. Z O.OAdres:
Tamka 16 .Kod pocztowy: 91-403Miasto: ŁódźKraj: PolskaNumer telefonu: .Adres email: office@technicalsocks.eu
Symbol
3 x SM1 SUSHI-29 / 35-38
Kod producenta
B08PL4W9FT
Gwarancja
Grubość
skarpety cienkie
Długość
średnie
Pora roku
lato
Skład materiałowy
70% bawełna, 25% poliamid, 5% elastan
Model
SM1
Kolor
szary

pomarańczowy
Marka
Comodo
Składnik
bawełna
poliamid
elastan
Wzór
SUSHI-29
Motyw
jedzenie
Rozmiar
35-38
Gwarancja sprzedawcy 24
Gwarancja 24 miesiące. 12 miesięcy dla przedsiębiorców.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5